10421. 385. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
10
0 HUF
Ifj. Würtz Ádám (1957-): Image. Színes rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat. Üvegezett keretben, 9,5×7,5 cm.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf