10417. 385. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Vujovits (Vujovich) Irma (1898-1977), a nagybányai szabadiskolát látogatta 1918-ban: Alabárdos. Olajtempera, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett, javított fa keretben, 53,5×43 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf