16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Víz a kertben (Zsennye, 1982 november). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége címkével. Fa keretben, 80×60 cm