10426. 385. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
23
0 HUF
Zsolnay Júlia (1856-1950): Női portré. Ceruza, papír, foltos, sérült, jelzett. Üvegezett keretben. 25x19,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf