cca 1870-1890 Vegyes fotó tétel, portré fotók, 5 db, keményhátú fotók, Bp, Kozmata Ferenc, Eger, Kiss József, Szeged, Keglovich Emil, Wien, N. Stockmann, Innsbruck, August Wickle, változó állapotban, az egyik hátoldala foltos, az egyik felülete kissé foltos, 10,5x6,5 cm és 7x7 cm közötti méretben
cca 1879 Hölgy portréja, keményhátú fotó, Veress Ferenc (1832-1916) kolozsvári műterméből, hátoldalon a műterem képével, azonosítatlan nevesítéssel, a felületén kis foltokkal, 10,5×6,5 cm
cca 1890-1910 össz. 4 db vintage keményhátú portré fotó, történelmi Magyarország városainak műtermeiből ( Oldal István Nagybecskerek, Dajkovits Nagyvárad, Dunky Fivérek Kolozsvár, Sochán Turócszentmárton), kopott, 10x6 és 10,5x6,5 cm közötti méretekben
cca 1896-1920 össz. 6 db vintage keményhátú portré fotó, 4 db budapesti és 2 db makói műtermekből (Bucskó Gyula, Huszthy és Lakatos), részben hátoldalán feliratozott, többségében kopott, 8x4,5 és 10,5x6,5 cm
cca 1910 Gyerekek jelmezben, feltehetően egy színpadi előadás alkalmából, vintage keményhátú fotó Paul Orasch bécsújhelyi (Wiener Neustadt) műterméből, 16,5x10,5 cm
cca 1872 Pécs Zelesny Károly (1848-1913) fényirday (!) műtermében készült, vizitkártya méretű vintage fotó, a szép hátoldali grafika alatt olvasható a fényirday felirat, ami ,,y" betűvel írva szinte egyedülálló, fotó alja kissé foltos, 10,4x6,2 cm