cca 1930 A pesti Kőszénbánya - 'S Téglagyár Társulat nagy porcelán szigetelőiről készült reprezentatív üzemi fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett: "Kőszénbánya - 'S Téglagyár Társulat Pesten", feliratozva, 12x17 cm
cca 1930 A Salgótarjáni Üveggyár Rt. kádkemence üzemének részlete, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett: "Salgótarjáni Üveggyár Rt.", feliratozva, 12x17 cm
cca 1930 A budapesti Magyar Keramiai Gyár keramit sajtóházának részlete, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett: "Magyar Keramiai Gyár Rt.", az egyik sarkán egészen kis hiánnyal, 12x17 cm
cca 1930-1942 A pécsi Zsolnay gyárban a porcelán kemence kiszedése, előtérben chamotte-fokok, amelyekben a porcelán edény a kemencébe kerül, fotó, Pécs, Zsabokorszky (Jenő) Mérnök Fényképészeti Műintézetéből, a hátoldalán pecsétekkel jelzett: "Zsabkorszky" és "Zsolnay Vilmos Keramikai Gyárak Pécs", a hátoldalán feliratozva, 12x17 cm
cca 1930-1942 A pécsi Zsolnay gyár korongos műhelyének részlete, fotó, Pécs, Zsabokorszky (Jenő) Mérnök Fényképészeti Műintézetéből, a hátoldalán pecsétekkel jelzett: "Zsabkorszky" és "Zsolnay Vilmos Keramikai Gyárak Pécs", a hátoldalán feliratozva, 12x17 cm
cca 1930 Az Est folyóirat szedése az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. üzemében, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett: "Athenaeum", feliratozva, 11x16 cm
cca 1880-95 össz. 3 db portré ugyanazon, 1859-ben született hölgyről, Pokorny József pesti (1 db, Üllői úti címmel) és budapesti műterméből (2 db, Göttergasse), hátoldalán feliratozott vintage vizitkártya méretű keményhátú fotó, kopásnyomokkal, 2 db közepén töréssel