Flea Market
Number of items: 632
2295833
11476
386
Flea Market
Other collectibles
Alpakka szerelékes üveg kiöntő, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
7 000 HUF
2295835
11477
386
4800
Flea Market
Other collectibles
Alpakka szerelékes üveg kiöntő, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
4 800 HUF
2295783
11478
386
Flea Market
Other collectibles
Antik vörösréz tányér, d: 27,5 cm
5 000 HUF
2295789
11479
386
Flea Market
Other collectibles
Antik vörösréz tányér, d: 25 cm
6 000 HUF
2295795
11480
386
Flea Market
Other collectibles
Nagyméretű tehén kolomp, jó állapotban, h: 45 cm
6 000 HUF
2295801
11481
386
Flea Market
Other collectibles
Daydream ausztrál jégvödör, kis kopásnyomokkal, kisebb horpadásokkal, d: 20 cm
10 000 HUF
2312677
11482
386
15000
Flea Market
Other collectibles
Régi különleges kávéfőző, porcelán talppal, réz testtel, üveg fedővel, az üveg fedőn lyukkal, a réz testen horpadással, m: 24 cm
15 000 HUF
2312641
11483
386
Flea Market
Other collectibles
N. Bozardjianz régi orosz dohányos doboz, kopott, 15x11x7 cm
4 000 HUF
2288305
11484
386
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolhapiaci tétel, 5 db: Barna női mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kis lapattanásokkal, m: 21 cm; Goebel telefon persely, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, 10x7x11,5 cm.; Díszes porcelán kínáló tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5x19,5 cm; Zöld üveg szalvéta tartó, kis kopásnyomokkal, 13x11 cm.; 3 részes matrisoka baba, m: 11 cm.
2 000 HUF
2312904
11485
386
Flea Market
Other collectibles
Iparművész, domborműves réz doboz fa betéttel 21x14x6,5 cm + plakett
2 600 HUF
2313944
11486
386
Flea Market
Other collectibles
Tungsram 250 W E 27 sr 9043 infrarubin égő, használatlan, eredeti dobozában
1 200 HUF
2312828
11487
386
Flea Market
Other collectibles
Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m