11873. 386. Closed Online auction Flea Market
3 200 HUF
17
0 HUF
Hazafias Népfront Községi Bizottsága zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, széleinél kissé sérült, hátoldala rozsdás, 19,5x29,5 cm közötti méretben
Photo of the item taken by : karap_norbert