1820 Tudományos gyűjtemény. IV. évf. 1-3. köt. Pest, 1820, Trattner János Tamás, 135 p.+1 t.; 128 p.; 128 p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborítókat bekötötték, az első kötetben restaurált lapszélekkel, és táblával, intézményi bélyegzőkkel.
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért ...
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind kora...
1860-1886 Vegyes győri nyomtatvány tétel, 5 db. Örömhangok. F. T. Haubner Máté Á.H.V. Superintendens Urnak 1860. évi aug. 21.-én Győrré bevonulása alkalmára, Junius 25-diki tűzveszély, nyílt levél Vasady Gyula I. könyvkereskedőhöz, előfizetési felhívás a "Győri Nagy Képes Naptár" első évfolyamára, közhíradás a Győri Jótékony Nőegylet közgyűléséről.
1861 Ilka vagy a huszár toborzó. Eredeti víg opera 3 felvonásban - Szövegét írta N. - Zenéjét szerzé Doppler Ferenc. Debrecen, 1861, Városi könynyomda, foltos, hajtásnyommal, 2 sztl. lev.