6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Budai Ferentz: Magyar ország polgári históriájára való lexikon, a' XVI. század végéig. Készítette néhai tiszteletes tudós Budai Ferentz úr. Kiadta Budai É'saiás. II-III. darab (kötet). Első kiadás. Nagy-Váradonn, 1805, Máramarossi Gottlieb Antal, 2 (kézzel írt, pótolt lapok) szt. lev.+3-754; 1+6 (kézzel írt, pótolt lapok)+1 sztl. lev. +763 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a II. kötet elülső kötéstáblája részben elvált, a II. kötet címlapja és az első lapja (1/2. oldal), hiányzik, a hiányzó lapot, két kézzel írt oldallal (2 sztl. lev.) pótolták, III. kötet első 3 lapja hiányzik, ezeket kézzel írt oldalakkal pótolták (6 sztl. lev.) Az első darab (kötet hiányzik.