17050. 386. Closed Online auction Books: Hunting
3 000 HUF
14
0 HUF
Hieover, Harry: The sportsman's friend in a frost. London, 1857. Thomas Cautley. KIadói, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rókavadászat, lóverseny témájú könyv. Jó állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert