17062.
386. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Krafft-Ebing R.: Az elmebetegségek tankönyve : kórodai vizsgálatok alapján orvosok és orvostanhallgatók számára. I. köt.: Az elmebetegségek általános kór és gyógytana. Ford.: Moravcsik Ernő Emil, Zofáhl Rezső. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XLVI. köt. Bp., 1885,Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat, VIII+328 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal.