1 600 HUF
Bernoni-Brizzi: Roma - paesaggi, figure nelle fotografie inedite di Ettore Roesler Franz. Róma, 1987, Editore Colombo. Második kiadás. Olasz nyelven. Kiadói egész vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kiadói karton tokban