17413. 386. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Orczy Emma: Az okos Pimpernel. Bp., én., Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, szakadt papír védőborítóban, laza kötéssel.
Photo of the item taken by : kozár_edit