17246. 386. Closed Online auction Books: Religion
1 600 HUF
0 HUF
P. Vörös László Mária: A hitszónokrend. Levelek egy ifjúhoz. Szombathely,(1903),Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,(Győr, Preisinger-kötés,)kissé foltos borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras