4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 7. rész. Buda, 1850., M. Kir. Universitas betüivel, 666+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.