5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Szepesi Imre: Elemi latin nyelvtan gyakorlatban előadva - - kegyesrendi tanár által. Kühner után. A tanuló ifjúság használatára. Második rész. Pest, 1861, Beimel J. és Kozma Vazul, VIII+288 p. Negyedik kiadás. Kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel.