800 HUF
Geréb László: Mátyás király lantosa. Történelmi regény az ifjúság számára. Pohárnok Zoltán rajzaival. Bp.,1940,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel.