15108.
386. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
Barcza Imre - Dr. Thirring Gusztáv (szerk.): Budapest Duna-balparti környéke. Részletes magyar utikalauzok. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és alpinizmus. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.