1815. "Vaskorona Rend Lovagkereszt" kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban
Hungary 1815. original ribbon of the "Order of the Iron Crown" decoration in very good condition NMK 95.
1873. "Hadiérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja sérült állapotban (fém rögzítő hiányzik)
Hungary 1873. original ribbon of the "Military Medal" decoration in damaged condition (metal fastener missing)
NMK 231.
~1890. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary
~1890. "Military Service Medal" original ribbon in good condition
NMK 150.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül + ~1914. "I. Ferencz József / Vilmos császár" Al emlékérem füllel (24mm) + 1959. ''1919-1959 / Tanácsköztársasági emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés füllel, mellszalag nélkül (38mm) T:2,2-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ear and ribbon + ~1914. "Franz Joseph I / Emperor Wilhelm" Al commemorative medallion with ear (24mm) + 1959. "1919-1959 / Medal of the Hungarian Soviet Republic" silvered Br medal with ear, without ribbon C:XF
NMK 249., 701.
Zutt Richard (1887-1938) ~1914. "Hadsegélyező" ovális Br medál szlovén felirattal, szalagon, a Hadsegélyező Hivatal kivágott nyomtatványával (53x33mm) T:2 Hungary 1914. "Za naše junake (Military Aid)" commemorative Br medallion with ribbon and with a cut-out form from the Office of Military Assistance. Sign: Richard Zutt (53x33mm) C:XF HP 6814var
1914. "Ferenc József Vitézségi Érem" jelzetlen Ag és Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-
Hungary 1914. "Gallantry Medal" unmarked Ag and Br decoration without hallmark, without ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF,VF
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "V MAYERS SÖHNE IN WIEN" gyártói jelzéssel, eredeti, sérült "V. MAYER'S SÖHNE" tokban T:2,2- zománchiba Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, on suspension ring with "V MAYERS SÖHNE IN WIEN" makers mark, in original, damaged "V. MAYER'S SÖHNE" case C:XF,VF enamel error NMK 222/223.
1916. "Károly-Csapatkereszt" miniatűr Br gomblyukjelvény, hátlapon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5." gyártói jelzéssel (15x15mm) T:2
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" Br miniature button badge of the decoration with maker's mark "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5." (15x15mm) C:XF