10031. 386. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Bod László (1920-2001): Tanya. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit