15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Bodor Miklós (1925-2010): Parcel (Kiskunhalas környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm