10098. 386. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Fried Pál (1893-1955): Női akt. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, lap széle foltos, üvegezett keretben, 45x31,5 cm
Photo of the item taken by : tm