10116. 386. Closed Online auction Paintings and graphics
8 500 HUF
0 HUF
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Tamariszkuszok, 1970. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal 1971-ből. Üvegezett fa keretben, 29x43 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf