5 000 HUF
11
Korányi Gábor (1952-): "Most megfogtalak!", 1992. SzÃnes rézkarc, merÃtett papÃr, jelzett, művész példány A.P. jelzéssel (Artist's proof). Ãœvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 13×18,5 cm