10249. 386. Closed Online auction Paintings and graphics
1 800 HUF
0 HUF
Szövényi-Lux Endre (?-), 2 db mű: Őszi táj és Tanya. Akvarell, papír, papírra kasírozva, egyik jelzett, 17x21,5 és 19x27 cm
Photo of the item taken by : ekb