10270. 386. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Varga János (?-): Vízpart hajnalban. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 50×70 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit