11228. 386. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
9 000 HUF 24,32 EUR, 26,47 USD
0 HUF
Gustavsberg svéd fali tányérok, 3 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 21,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras