Glass-objects
Number of items: 95
2195787
11255
386
Glass-objects
Other collectibles
Kőhalmi Nóra (1971-): Üveg váza. Aranyszínű parafa és gyöngy dekorációval, m: 29,5 cm, d: 15 cm
7 000 HUF
2207272
11256
386
60000
Glass-objects
Other collectibles
60 000 HUF
2131885
11257
386
Glass-objects
Other collectibles
10 000 HUF
2286403
11258
386
Glass-objects
Other collectibles
Nagy méretű díszváza. Fújt, üvegszállal díszített, anyagában színezett, hibátlan. m: 42 cm
18 000 HUF
2312127
11259
386
Glass-objects
Other collectibles
Don Quijote üveg, kalapos dugóval. Formába öntött, anyagában színezett, minimális kopással 32 cm
8 000 HUF
2313180
11260
386
Glass-objects
Other collectibles
Mats Jonasson kacsákat ábrázoló üveg dísz, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 21×12 cm
6 000 HUF
2313164
11261
386
Glass-objects
Other collectibles
Mats Jonasson golfozó lány ábrázoló üveg dísz, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
6 000 HUF
2313086
11262
386
22000
Glass-objects
Other collectibles
Venini jelzéssel lila üveg váza, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm
22 000 HUF
2313111
11263
386
Glass-objects
Other collectibles
Seguso jelzéssel buborékos üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
18 000 HUF
2312272
11264
386
Glass-objects
Other collectibles
Lux Glass üveg asztali dísztál, párban, anyagában színezett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×18 cm
8 000 HUF
2257751
11265
386
4200
Glass-objects
Other collectibles
4 200 HUF
2311865
11266
386
Glass-objects
Other collectibles
Kristály váza. Hibátlan m: 25 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m