1956 Árleszállítás! Látogassa meg Állami Áruházainkat és szaküzleteinket. Lap tetején kézzel írt ceruzás 1956.V.1 hó. datálással, hajtásnyomokkal, szakadásokkal.
1906 The Singer School of Languages modern nyelviskola és conversatió-termek 1906/1907-es (1906. okt-1907- jún) kártyanaptára. Bp., Krausz és Társa-ny., 12x7,5 cm
cca 1928-1933 Repcze János (1905-1985): "BenziT szappan felülmúlja önmagát", Bp., Athenaeum, az egyik sarkán kis gyűrődéssel, 12x6 cm+ cca 1910-1920 Stefan Witsch nachf. Paul Huem, Graz, osztrák számolócédula, Graz, Oscar Rohr Lith. -ny., gyűrődéssel, 14x7 cm
1918 "Aranyat ér a Popovits-féle!! Kapható mindenütt. Egyedüli készítő, Popovits Gábor gyógyszerész, Kunszentmárton", hajtásnyommal, a hátoldalon 'Weisz Miksa Gyógyszerész Kunszentmárton "Megváltó gyógyszertár' bélyegzéssel, 14x7 cm
Vegyes számolócédula tétel, 6 db, 4 db Franck, Szt. István malátakávé, Szt. István cikóriakávé, változó állapotban, közte gyűrött, kissé sérült, 13x6 cm és 12x6 cm közötti méreteben
cca 1910 Kecskemét, Gyenes S. és Fiai vas-, fűszer-, festék-, csemege-, bor- és magüzletének számolócédulája, "Mégis csak a Gyenes-féle magvak a legjobbak", Bp., Seidner-ny., jelzett a nyomaton (Bernáth), 14x7 cm