11412. 387. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
14
0 HUF
Tevan Margit (1901-1978): Fém tálka, figurális díszítéssel, jelzett az alján, kopott, 14,5x14,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert