Antique Number of items: 17
2319193
11412
387
Antique
Other collectibles
Tevan Margit (1901-1978): Fém tálka, figurális díszítéssel, jelzett az alján, kopott, 14,5x14,5 cm
4 000 HUF
2320858
11413
387
Antique
Other collectibles
Árpád és a hét vezérek, Vérszerződés. Iparművész, zsűrizett réz doboz. 18,5x10 cm
4 000 HUF
2318331
11414
387
Antique
Other collectibles
Gyöngyház nyelű süteményes kés és villa készlet 8 személyes, bronzacél pengével.
4 000 HUF
2203664
11415
387
Antique
Other collectibles
16 000 HUF
2286428
11416
387
Antique
Other collectibles
Nagy méretű főles alpakka tálca. 62x38 cm
10 000 HUF
2296010
11417
387
Antique
Other collectibles
XVII-XVIII. sz. Óriás méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kulccsal, díszes zárcímmel Működik. 22x25 cm
10 000 HUF
2296009
11418
387
Antique
Other collectibles
XVIII-XIX. sz. Nagy méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulccsal, zárcímmel Működik. 17x18 cm
8 000 HUF
2323936
11419
387
50000
Antique
Other collectibles
Kínai stílusú, tök alakú porcelán vázapár. XIX. századi Samson (Párizs) jelzéssel. Az egyik vázát a szájánál restauráláták / Pumpkin shaped Chinoisire porcelain vase pair with XIX. century French mark, one of the vases restored at the mouth, 14 cm
50 000 HUF
2319798
11420
387
Antique
Other collectibles
Négert formázó art deco pénznyelő szerkezet, mozgatható karral, festett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm / Art deco slot machine in the shape of a black man, with moveable arm, h: 16,5 cm
20 000 HUF
2315638
11421
387
Antique
Other collectibles
Dobos Gy. iparművész réz asztali képkeret, fénykép tartó. Képméret 8x14 cm
2 000 HUF
2318631
11422
387
Antique
Other collectibles
Bieder réz gyertyatartó pár, horpadásokkal, m: 17 cm
10 000 HUF
2323796
11423
387
30000
Antique
Other collectibles
XVIII.-XIX. sz. vörösréz kanna fedéllel, horpadásokkal, m: 53 cm, d: 32 cm
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035