12005. 387. Closed Online auction Flea Market
1 200 HUF
0 HUF
1939 'Neumayer József, Kisbér/Kont Oszkár, Bp.' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras