11577. 387. Closed Online auction Flea Market
1 000 HUF
0 HUF
Kerámia angyal, kézzel festett, alján címkén jelzett (Brauns-Heitmann Warburg), apró kopásnyomokkal, m: 21 cm + Műanyag maci, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm .
Photo of the item taken by : karap_norbert