10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
cca 1984-85 Robur science-fiction és fantasy magazin 1.-16. száma, komplett, több neves grafikus illusztrációjával (Zórád Ernő, Sajdik Ferenc, Hegedüs István stb.), részben kopott borítóval és kissé sérült gerinccel