Printed Materials Number of items: 261
2320498
13330
387
Printed Materials
Other collectibles
1933 Annuaire des Marées, francia nyelvű zsebkönyv
3 000 HUF
2318703
13331
387
Printed Materials
Other collectibles
1933 FTC eredmények mappában
2 400 HUF
2319408
13332
387
Printed Materials
Other collectibles
1934-1937 Vegyes képes újság tétel, benne: Budapesti Hírlap képesmelléklete, Vasárnapi Ujság A BH Képes melléklete, Új Magyarság képes mellékelte, Képes Pesti Hírlap számai, összesen 47 db. Benne Gömbös Gyula, Horthy Miklós, Mussolini, Göring és más ismert személyek fotóival. Változó állapotban, egy szám hiányos.
2 000 HUF
2316936
13333
387
Printed Materials
Other collectibles
1934 Fiatal Magyarság 4 db száma
1 400 HUF
2322264
13334
387
Printed Materials
Other collectibles
1935 A Magyar Folyam- és Tengerhajózási Rt. Sportköre Újpesten rendezendő jelmezbáljának dekoratív meghívója, szép állapotban
2 000 HUF
2316951
13335
387
Printed Materials
Other collectibles
1935 V. György uralkodói ezüstjubileumáról szóló nyomtatott fotóalbum
1 000 HUF
1847953
13336
387
Printed Materials
Other collectibles
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-köt...
10 000 HUF
1686333
13337
387
Printed Materials
Other collectibles
3 000 HUF
2323855
13338
387
Printed Materials
Other collectibles
1936-1941 Tolnai Világlapja 4 száma, kissé kopott borítókkal, egy címlap sarkán hiánnyal.
1 000 HUF
2316169
13339
387
Printed Materials
Other collectibles
1936 Magyar Divatcsarnok zsebnaptára, ceruzás bejegyzésekkel
1 600 HUF
2321170
13340
387
Printed Materials
Other collectibles
1936 A Cél fajvédelmi folyóirat VII. évfolyamának júliusi száma, sérülésekkel
5 000 HUF
2318681
13341
387
Printed Materials
Other collectibles
1937 FTC közgyűlési irat, irredenta szöveggel
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035