13102. 387. Closed Online auction Ships Balaton
900 HUF
0 HUF
Dr. Darnay-Dornyay Béla - Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, megviselt állapotban.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf