12078. 387. Closed Online auction Toys, board-games
3 800 HUF
0 HUF
Lemezárugyár Holdrakéta játék, jelzett, hiányok: hátoldali vezérmű, űrhajós kabinajtó-lépcső, jelzett (Elzett Művek), h. 40 cm , apró kopásokkal, horpadasásokkal, 1980 előtti
Photo of the item taken by : karap_norbert