2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
1941 Szépművészet. II. évf. 1-10 sz. Szerk.: Mariay Ödön. Közte szakadt borítókkal, és a 4. sz. sérült, 7. sz. borítója leszakadt. 2 szám hiányzik.