16725. 387. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 000 HUF
0 HUF
Györffy István: Matyó népviselet. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, meglazult kötéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras