800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
H. Takács Mariann: Spanyol festészet a primitívektől Riberáig. Bp., 1966, Corvina. egész vászon-kötésben, kopottas papír védőborítóval de egyébként jó állapotban. Színes képekkel illusztrált.