16703. 387. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1972, Corvina. 100 színes képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborító de egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras