1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyv tétel.: 2db: Herbert Read: a modern festészet. Bp., 1965, Corvina. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.;Passuth Krisztina, Pataky Dénes: XX. századi művészet. Bp., 1978, Corvina.Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.