Books: Architecture, Art Number of items: 205
2290753
16583
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Siegbert Hummel: Geschichte der Tibetischen Kunst. Leipzig,1953,VEB Otto Harrassowitz. Német nyelven. Fekete-fehér és 3 színes képpel, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 600 HUF
2290755
16584
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 000 HUF
2320998
16585
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
B.Bónis Éva, Sellye Ibolya: Római kori emailmunkák. Évezredek, évszázadok kincsei. Bp., 1988., Múzsák Közművelődési Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói papírkötésben. 2315827
16586
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magony Imre: Székesfehérvár szobrai. Székesfehérvár, 1995., Ma Kiadó, Vörösmarty M. Megyei Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés. 2318889
16587
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
B. Nagy Margit: Stílusok, művek, mesterek. Művészettörténeti tanulmányok. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. 2319563
16588
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gerevich József: Múzsák és festők. Teremtő vágyak 2. Bp., 2017, Noran Libro. Nagyon gazdagon illusztrált, többek közt Gulácsy Lajos képeinek és Márffy Ödön Csinszka portréinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1 600 HUF
2280072
16589
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Castiglione László - Római művészet. Bp., 1978., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. 2319893
16590
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
R. Törley Mária szakrális alkotásai 1985-1999.Szerk.: Balogh Ágnes. Bp., 1999, Katedrális Művészeti Bt. Kiafói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2320295
16591
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Marosi Ernő: Magyar falusi templomok. Építészeti hagyományok. Bp., 1979, Corvina. Második átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban. 2320251
16592
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Müller Rolf, Sümegi György: Fényképek 1956. Bp., 2006, Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2323623
16593
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Miklós von Bartha-Carl Lászlo: Der Sturm. Die ungarischen Künstler am Sturm Berlin. 1913-1932. Basel, 1983, Galeria von Bartha-Panderma. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2323649
16594
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp.,1983, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Kós Károly: Székely népballadák. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035