Marina Cvetajeva: Egy festő portréja. Natalja Goncsarova. ford.: Rab Zsuzsa. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.Színes képekkel illusztrált.
Vegyes könyv tétel: 5db: A másik. Évezredes hiedelmek, végzetes téveszmék, kulturális sokszínűség. Szerk: Földessy Edina. Ford.:Ujvári-Pintér György. Bp.,2008, Nemzetközi Tankönyvkiadó. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Thier László: A Zettl-Langer gyűjtemény Sopronban. Győr, 1976, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Negyedik, átdolgozott kiadás. Papír...
Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
R. Tombor Ilona: Régi festett asztalos munkák a XV-XIX. században. Bp.,1967,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1750 példányban.