Books: Architecture, Art Number of items: 205
2316909
16668
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Picasso Paintings 1939-1946. Introduction by John Russel. London, 1946., Lindsay. Ofszet képekkel. 28x38 cm Kiadói kissé sérült papírkötésben.
2 000 HUF
2302741
16669
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Tertyakov képtár. Ford.: Szeredás Ágnes. Bp., 1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
2302123
16670
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Művészeti lexikon I-IV. köt. Szerk.: Zádor Anna-Genthon István. Bp., 1965-1968., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
2 400 HUF
2302346
16671
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szebeni András-Lukács László: Boldogok akik a házadban laknak... Szerzetesrendek Magyarországon. Bp.,1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv egy szerzője, a fotós Szebeni András (1946-2020) Balogh Rudolf-díjas fotóművész, érdemes művész által dedikált.
1 200 HUF
2263709
16672
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Charles de Tolnay: Michelangelo. Mű és világkép. Fordította: Beke László, Mojzer Miklós. Bp.,1981,Corvina. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2279873
16673
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sutherland Lyall: A mai angol építészet. Ford.: Jékely Zsolt. Bp., 1983., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. 2301080
16674
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1 200 HUF
2316904
16675
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Der Blaue Reiter, Taschen poszterkönyv. Köln, é.n., Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, egy hiányzik, 5 p.
1 400 HUF
2316747
16676
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p.+ 5 (fekete-fehér képtáblák, közte 3 kétoldalas, 2 egyoldalas) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
2 000 HUF
2319015
16677
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 db művészeti könyv: Lázár András: Csillagmélység. Bp., 2003, Dürer Nyomda Kft. + Szerk.: Éri István. Egry József Emlékmúzeum, Badacsony + Művészpénz, Nádor Galéria. Bp., 2004-2005 Belvárosi Művészek Társasága.
2 000 HUF
2319070
16678
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hankó Ildikó: A magyar királysírok sorsa. Géza fejedelemtől Szapolyai Jánosig. Bp., 1987, saját kiadás. Kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2322243
16679
387
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Chikán Bálint: Baász Imre (1941-1991.) Bp.,1994, Szabad Tér. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035