17093.
387. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
9
Keményffi Gábor-Tóth Illés: Cukrászkönyv. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.