15723. 387. Closed Online auction Books: History
900 HUF
11
0 HUF
Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula. Bp., 1986, Akadémia. Reprint, eredeti megjelent: Bp., 1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, sarkai kopottas de egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : hsz