15728. 387. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Halász Zoltán: Históriák a magyar régészet történetéből. Búvár Könyvek 47. Bp.,(1964.), Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : sza