8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Kiadói illusztrált papírkötésben, későbbi félvászon védőkötésben, szép állapotban. 1945 után a betiltott könyvek jegyzékén szereplő kiadvány.